برای تغییر این متن به تنظیمات قالب مراجعه کنید
برای تغییر این متن به تنظیمات قالب مراجعه کنید
 • مطالب اخیر سایت
 • مطالب محبوب سایت
 • آخرین ارسال های انجمن

  Hot Virtual Keyboard 8.1 + extension Firefox 2.1

  Hot Virtual Keyboard

  Hot Virtual Keyboard 8.1 نرم افزاری است برای جایگزین کیبورد مجازی ویندوز. بهترین جایگزینی است که تا کنون برای کیبورد مجازی ویندوز ساخته شده است و با ظاهر بسیار زیبا و شگفت انگیز خود نه تنها شما را هنگام کار خسته نخواهد کرد، بلکه شورتان را برای فشردن دکمه ی کیبورد بیش از پیش نیز خواهد ساخت. از این برنامه که می توان در تبلت های تحت ویندوز ، UMPC ، Panel Pc ، مانیتور های لمسی و حتی کامپیوتر های معمولی و به وسیله ی ماوس استفاده نمود، که از حجم بسیار پایینی نیز برخوردار می باشد.

  ادامه مطلب

  تاریخ: 1392/آذر/11
  نویسنده: a-soft
  بازدید: 1469
  Start Screen Color Tuner for Windows 8.1 v1.0.0.1

  Start Screen Color Tuner

  Start Screen Color Tuner for Windows 8.1 v1.0.0.1 کاربرانی که از ویندوز 8.1 استفاده می کنند با صفحه ی ورود یا Logon Screen آن آشنایی دارند. نرم افزار Start Screen Color Tuner ابزار کم حجم و رایگانی است که شما با استفاده از آن می توانید رنگ پس زمینه ی این صفحه را مطابق میل خود تغییر دهید، برای اعمال این تغییرات باید بعد از کلیک بر روی Apply یک بار از نام کاربری خود در ویندوز خارج شده تا تغییرات بطور کامل اعمال گردد.

  ادامه مطلب

  تاریخ: 1392/مهر/16
  نویسنده: a-soft
  بازدید: 9459
  Dexpot 1.6.10 Build 2373 Final

  Dexpot 1.6.10 Build 2373 Final نرم افزاری است با قابلیت داشتن بیش از 20 دسکتاپ مجزا با والپیپرها، اسکرین سیور های مستقل و تنظیمات دلخواه که هر یک از آن ها برای مقاصد گوناگون خود هم چون استفاده از یک دسکتاپ برای کار بر روی اسناد، استفاده از دسکتاپ دیگر برای جست و جو در اینترنت، استفاده از دسکتاپ دیگر برای انجام گیم و ... استفاده نموده و به راحتی با استفاده از کلید های میانبری که خود تعریف می نمایید از دسکتاپی به دسکتاپ دیگر رفته و به اصطلاح بین این دسکتاپ ها سوئیچ نمایید و یا حتی به راحتی فایل های خود را از دسکتاپی به دسکتاپ دیگر منتقل سازید.

  dexpot

  ادامه مطلب

  نویسنده: a-soft
  بازدید: 1374
  StartIsBack 2.1.2 Final

  StartIsBack

  StartIsBack 2.1.2 Final حتما شما نیز هنگام کار با ویندوز 8 متوجه تغییر بزرگی در رابط کاربری آن شده اید. که عبارت است از حذف منوی استارت از این ویندوز و از آنجایی که بسیاری از کاربران ویندوز از همان نسخه های ابتدایی ویندوز تا ویندوز 7 به این منوی پرکاربرد دسترسی داشته اند ممکن است از این تغییر به علت دشوار شدن دسترسی به قسمت های مختلف ویندوز در سیستم عامل جدید ناراضی بوده و به دنبال راهکاری برای بازگرداندن این منو باشند، Start Is Back به شما کمک می کند تا این مشکل را به راحتی رفع نموده و دکمه استارت ویندوز را در ویندوز 8 بازگردانید.

   

  ادامه مطلب

  نویسنده: a-soft
  بازدید: 701
  AutoHideDesktopIcons 2.25

  AutoHideDesktopIcons

  AutoHideDesktopIcons 2.25 نرم افزاری است رایگان و کاربردی که می توانید از طریق آن آیکن های دسکتاپ خود را طی یک زمان مشخص مخفی کنید، به طور مثال اگر شما به مدت 5 ثانیه فعالیتی بر روی دسکتاپ خود انجام ندهید برنامه آیکن های دسکتاپ شما را مخفی می کند و در صورتی به آیکن های دسکتاپ نیاز داشتید با فشردن یکی از دکمه های موس آیکن ها ظاهر میشوند. این برنامه دارای تنظیماتی مثل تعیین مدت زمان انتظار و تعیین دکمه موس برای نمایش دسکتاپ می باشد.


  ادامه مطلب

  نویسنده: a-soft
  بازدید: 639
  Taskbar Pinner 2.0

  Taskbar Pinner

  Taskbar Pinner 2.0 آیا تا به حال شده که بخواهید به جز برنامه ها، چیزهای دیگری را هم به تسکبار ویندوز Windows 7, 8 پین کنید!؟ به صورت پیش فرض ویندوز به شما اجازه نمیدهد که فایل ها و پوشه ها را به نوار وظیفه پین کنید، البته شما می توانید آنها را در Jump list بچسبانید، اما ممکن است شما بخواهید صفحات وب و یا فایل های مختلف خود (موسیقی، فیلم، عکس) را به Taskbar پین کنید، که متاسفانه ویندوز به شما این اجازه را نمیدهد! شما با کمک این برنامه کاربردی میتوانید تا هر چیزی، از تصاویر گرفته تا منوی چاپگر و فایل ها، پوشه ها، و حتی وب سایتها را به Taskbar ویندوز بچسبانید .

   

  ادامه مطلب

  تاریخ: 1392/مرداد/23
  نویسنده: a-soft
  بازدید: 879

   

  صفحات سایت
  >>    1    <<